Віконно-дверна система Aluprof MB-45

Aluprof МВ-45 є сучасною алюмінієвою системою, яка служить для виконання архітектурних елементів внутрішньої і зовнішньої забудов, що не вимагають термічної ізоляції, наприклад: різного виду внутрішніх перегородок, вікон, дверей, у тому числі пересуваються в ручну і автоматично, маятникових дверей, передпокоїв, вітрин, касових боксів, просторових конструкцій.

Офісні перегородки із системи Aluprof MB-45

Віконно-дверна система Aluprof MB-45 - система рамного скління з терморозривом

МВ-45 - унікальна система, розроблена для встановлення різноманітних перегородок, створення віконних і дверних конструкцій, включаючи ручні і автоматичні двері, митники, тамбури та інші. Ці системи відрізняються універсальністю і високою функціональністю. Вони надають широкі можливості при будівництві високих будівель і створенні стильних і презентабельних перегородок у бізнес-центрах, офісах і конференц-залах, де важливо чітко виділити двері.
Система дозволяє встановлювати різні види заповнень, включаючи склопакети, сендвіч-панелі та інші, завтовшки до 54 мм.

Переваги системи MB-45

● система оснащується профілями, що мають унікальну здатність до вигину, що дозволяє створювати коробки, стулки та перемички для монтажу різноманітних конструкцій різної конфігурації, включаючи арки, дугообразні форми і т.д.;
● оснащення системи спеціальними ущільнювачами, виготовленими зі синтетичного каучуку EPDM, який стійкий до старіння і не втрачає свою пластичність протягом тривалого періоду експлуатації, що забезпечує високу герметичність конструкції;
● сумісність з системами MB-45D, MB-45FD, MB-60 і MB-70, а також з дверною конструкцією МВ-455 врізного типу;
● універсальність і високі естетичні властивості, які обумовлені широким асортиментом конструктивних елементів, таких як нижній ущільнювач для дверного полотна, ущільнювач для рухомої або гойдальної конструкції, форми планок скління, виду і форми дверного порога і т.д.

Де купити вікна, двері та офісні перегородки із системи Aluprof MB-45?

Купуйте високоякісні алюмінієві конструкції Алупроф за доступною ціною у Львові. Вартість буде залежати від розмірів, дизайну та обраної фурнітури. Покупка алюмінієвих конструкцій Алупроф варта уваги також тому, що вони мають привабливий та елегантний зовнішній вигляд. А головне - вони є надійними та високоякісними!