Віконно-дверна система Aluprof MB-79N

Aluprof MB-79N - це найсучасніша в асортименті Aluprof економічна віконно-дверна система. Вона була розроблена з урахуванням підвищених вимог до теплоізоляційної здатності. Система служить для виготовлення цілого ряду конструкцій, зокрема, глухих, поворотних, відкидних, поворотно-відкидних та похило-зсувних вікон, зовнішніх двопольних і двопільних дверей, вітрин з дверима.

Приватний сектор із віконною системою Aluprof MB-79N

Функціональність Aluprof MB-79N

● Профілі глибиною 79 мм (для віконної стулки) та 70 мм (для коробки та полотна дверей)
● Застосування інноваційних термопрокладок нової форми, що дозволяють використовувати ущільнення в зоні ізоляції профілів як у вікнах, так і в дверях
● 3 термічні варіанти конструкцій для вікон (MB-79N E, MB-79N ST, MB-79N SI) та 4 варіанти для дверей (MB-79N E, MB-79N ST, MB-79N SI та MB-79N SI+)
● Висока теплоізоляційна здатність: Uw від 0,64 Вт/(м2К), Uf від 0,83 Вт/(м2К)
● Добра кінематика, що дозволяє виготовляти вузькі вікна і відкриваючі двері
● Профілі дверних полотен мають деформаційний шов, що нівелює температурні напруги під час експлуатації
● Можливість використання невидимих петель і популярної периметральної фурнітури, включаючи сучасну віконну фурнітуру AluPilot; також доступна дверна фурнітура з автоматичними функціями і контролем доступу
● Можливість виготовлення дверей, що відповідають стандартам зломостійкості класів RC1-RC3, а також панельних дверей з багатими естетичними можливостями.

Де купити вікна з алюмінієвої системи Aluprof MB-79N?

Купуйте високоякісні алюмінієві конструкції Aluprof за доступною ціною у Львові. Вартість буде залежати від розмірів, дизайну та обраної фурнітури. Покупка алюмінієвих конструкцій Aluprof варта уваги також тому, що вони мають привабливий та елегантний зовнішній вигляд. А головне - вони є надійними та високоякісними!