Віконно-дверна система Aluprof MB-86N

Віконно-дверна система Aluprof MB-86N - це продукт з дуже добрими параметрами, який дає можливість задовольнити різні потреби користувачів. Структура його профілів має 2 варіанти, залежно від вимог економії теплової енергії: ST та SI. MB-86N - це система, яка пропонує чудові теплові та герметичні параметри.

Вітрини із системи Aluprof MB-86N

Віконно-дверна система Aluprof MB-86N - система, яка пропонує чудові теплові та герметичні параметри!

Віконно-дверна система Aluprof MB-86N - система, яка пропонує чудові теплові та герметичні параметри!
● Скляний ущільнювач: забезпечує оптимальний захист від проникнення води.
● Дизайн стулки: стулка має сучасний і стильний дизайн.
● Скляна стрічка: забезпечує необхідний контактний тиск між ущільнювачами та склом.
● Рівні ущільнення: два рівні ущільнення забезпечують хорошу тепло- та звукоізоляцію.
● Камери профілю: профілі розділені на кілька камер для досягнення високого рівня теплоізоляції.
● Теплоізоляція: спеціальний теплоізоляційний проміжний шар забезпечує високу теплоізоляцію.

Переваги Aluprof MB-86N:

Максимальна безпека з алюмінієм
Алюміній забезпечує найвищий рівень безпеки порівняно з профілями з дерева та ПВХ. Для відкриття алюмінієвих профілів, таких як ALUPROF MB-86N, потрібно мати декілька важких інструментів, оскільки їх важко розкрити. Це пояснюється високою стійкістю рам до механічних пошкоджень. Внаслідок цього практично неможливо знайти місце, куди можна було б вставити лом або подібний інструмент. Тому також варто вибирати захисне скління, щоб не залишити слабких місць у вікнах. Алюмінієві вікна також відрізняються стабільністю своїх конструкційних властивостей. Ця висока міцність рами дозволяє використовувати більше площі вікон, ніж з іншими матеріалами.
Оптимальна теплоізоляція завдяки алюмінію
Алюмінієві вікна з профілем ALUPROF MB-86 мають відмінні теплотехнічні характеристики. На перший погляд, це може здатися несподіваним для алюмінію, оскільки метал є хорошим провідником тепла і зазвичай дозволяє теплу розсіюватися на вулицю взимку. Тому важливо не економити на теплоізоляції, коли мова йде про алюмінієві вікна. Застосування відповідного ізоляційного матеріалу в рамках допомагає досягти оптимальної продуктивності, яка відповідає найвищим вимогам. Профіль ALUPROF MB-86N успішно справляється з цим завданням, що робить його ідеальним вибором для енергоефективних будівель і ремонтів. Окрім досягнення енергоефективності, зниженнявитрат на опалення та захисту навколишнього середовища, хороша ізоляція також допомагає забезпечити захист від шуму.
Сучасний дизайн з ALUPROF MB-86N
Алюмінієві вікна є універсальним доповненням до будь-якого дизайну. Стильний алюміній ідеально поєднується з чистими лініями і кутами, які є невід&#39ємною частиною сучасної архітектури. Його пуристична елегантність та простота особливо добре виглядають в поєднанні з алюмінієм і великими скляними поверхнями. Ви також маєте практично необмежену свободу вираження власних ідей, обираючи з широкого спектру кольорів RAL і спеціальних кольорів. Якщо бажаєте, ваші алюмінієві вікна MB-86 можуть навіть мати вигляд дерева або інших високоякісних альтернативних стилів. Останні особливо корисні, наприклад, для створення натурального дизайну інтер&#39єру, де дерево відіграє важливу роль.
Таким чином, алюмінієві вікна з профілем ALUPROF MB-86 поєднують в собі максимальну безпеку, оптимальну теплоізоляцію та сучасний дизайн. Вони є надійним та стійким вибором для будівель, які прагнуть досягти енергоефективності та створити комфортне життєве середовище!

Де купити вікна Aluprof MB-86N

Купуйте високоякісні алюмінієві конструкції Алупроф за доступною ціною у Львові. Вартість буде залежати від розмірів, дизайну та обраної фурнітури. Покупка алюмінієвих конструкцій Алупроф варта уваги також тому, що вони мають привабливий та елегантний зовнішній вигляд. А головне - вони є надійними та високоякісними!