Віконна система Rehau Euro 70

Профільна система REHAU Euro Design 70 відповідає високим стандартам енергозберігаючого будинку: при автономній системі опалення витрати на придбання цього типу вікон повністю окупаються через три-чотири роки, а Ваш будинок завжди залишатиметься теплим та затишним. Різноманітність форм і кольорів стулки із покращеним дизайном відкривають для цього великі можливості. За вимогами ДСТУ система рекомендована до застосування в І температурній зоні України.

Кліматична карта України

Особливості вікон з системи Rehau Euro-Design 70

Комфорт у вашому будинку починається з вікон REHAU Euro 70. Ці вікна мають високу якість і надійно захищають від холоду, спеки, пилу, вологості і шуму з вулиці, не перевантажуючи ваш бюджет.
При розробці вікон REHAU Euro 70 було приділено особливу увагу їх теплоізоляційним властивостям. У поєднанні з енергозберігаючим 2-камерним склопакетом (40 мм, заповнений аргоном, з двома шарами енергозберігаючого покриття - 4і-14Ar-4-14Ar-4i), ці вікна забезпечують високий рівень теплоізоляції. Коефіцієнт опору теплопередачі*: Rw = 0,975 м²К/Вт.
Це відповідає останнім змінам в вимогах до теплоізоляції опалювальних приміщень у нових будівлях. Згідно з оновленими нормами ДБН для I температурної зони (яка охоплює більшість території України), мінімальний значення коефіцієнта опору теплопередачі повинно становити Rw min** = 0,90 м²К/Вт.
Вікна REHAU Euro 70 - це надійний вибір для забезпечення високої теплоізоляції і комфорту в вашому будинку.

Переваги вікон REHAU Euro 70

● Ефективне зниження витрат на енергоспоживання - дозволяє вам заощаджувати на опаленні взимку і кондиціонуванні влітку.
● Більше природного світла - Тонкий профіль шириною 54 мм допускає більше природного світла всередину приміщення, що позитивно впливає на самопочуття мешканців.
● Ефективне зменшення шуму - Вікна добре затримують шум від галасливих вулиць і забезпечують високий рівень захисту від вторгнення.
● Сучасний вибір дизайну - Широка палітра декорів відкриває безліч можливостей для створення вікон, що відображають ваш стиль.
● Технологія EcoPuls - забезпечує виробництво екологічно чистих вікон, які відповідають високим стандартам якості REHAU.
Завдяки відмінним базовим характеристикам і збалансованій ціні, Euro 70 став найбільш популярним вибором для теплого скління:
● Будинків з центральною системою опалення.
● Термомодернізації старого житлового фонду.
● Оптимальним вибором для об&#39єктного, приватного будівництва або комерційної нерухомості.
Вікна Rehau Euro-Design 70 - це надійне рішення, яке забезпечує ефективну теплоізоляцію і виглядає сучасно і привабливо.

Де купити вікна Rehau Euro-Design 70?

Купуйте високоякісні вікна Рехау від німецького виробника за доступною ціною у Львові. Вартість буде залежати від розмірів, дизайну та обраної фурнітури. Покупка вікон Рехау варта уваги також тому, що вони мають привабливий та елегантний зовнішній вигляд. А головне - вони є надійними та високоякісними!