Віконна система Rehau GENEO

Профільна система Rehau Geneo з монтажною глибиною 86 мм – це революція в області енергоефективності! Ці вікна – взірець комфорту та захисту вашого будинку. Унікальна конструкція, шестикамерна рама, тришаровий склопакет та інноваційний матеріал RAU-FIPRO, з якого виготовляється профіль, – все це гарантія теплої оселі взимку та прохолодної влітку.

Кліматична карта України

Особливості вікон Rehau GENEO

1. Завдяки відсутності металевого армування, ця система стає на 40% легшою в порівнянні з іншими системами. Це має наступні переваги:
● Легкість під час транспортування.
● Зручність монтажу конструкції.
● Зниження навантаження на будівлю.
● Зменшення ваги стулки, що полегшує процес відкривання та закривання конструкції і продовжує термін служби фурнітури.
2. Енергозберігаючі характеристики вікон зростають завдяки використанню спеціальної термовставки замість сталевого армування.
3. Міцність і жорсткість конструкцій досягаються завдяки армуючому шару в кутах, що забезпечує більшу стабільність зварної конструкції.
4. Повна герметичність досягається завдяки наявності додаткового центрального контуру ущільнення.
5. Форми і розміри вікон можуть бути вибрані за вашим бажанням, з урахуванням останніх тенденцій європейської архітектури.
6. Надійна система проти зламу та високий рівень шумоізоляції, що перевершує попередні моделі.
7. Високий комфорт експлуатації досягається завдяки:
● Ущільнювачам нового покоління з матеріалу RAU PREN, що зменшує зусилля для закриття стулок на 10%.
● Антистатичній гладкій поверхні, що полегшує догляд за вікнами.
● Похилому фальцю, який допомагає відведенню вологи.

Чому профіль REHAU GENEO найкращий за енергоефективністю?

Найважливішим елементом є використання новітньої розробки - матеріалу RAU-FIPRO на основі фіброволокна. Висока міцність цього матеріалу дозволяє виготовляти вікна з профільною системою REHAU GENEO без сталевого армування у 90% випадків (сталеве армування є мостом холоду, а без нього вікно стає теплішим). Замість сталевого армування можна використовувати спеціальну термовставку, яка покращує енергозберігаючі характеристики вікна.
Саме завдяки цьому профільна система REHAU GENEO ідеально підходить для будинків з пасивним опаленням.
Ще один бонус - без армування вікна стає легшим, що означає менше навантаження на фурнітуру.
Також профільній системі REHAU GENEO дуже важливі спеціальні термомодулі та вбудований середній контур ущільнення. Саме завдяки їм досягаються високі показники енергоефективності.
Вікна REHAU GENEO гарантовано зберігатимуть тепло у вашому будинку і помітно знизять рівень зовнішнього шуму завдяки шести ізольованим повітряним камерам у профілі.
Монтажна глибина профілю становить 86 мм. Це дозволяє встановлювати склопакети товщиною до 52 мм, що позитивно впливає на теплоізоляційні властивості вікна.
Варто звернути увагу на високі звукоізоляційні характеристики профільної системи REHAU GENEO. Ця система гарантовано поглинає до 47 дБ шуму. Якщо враховувати звукоізоляцію разом із склопакетом, цей показник може досягати 50 дБ.
Якщо для вас енергозбереження є ключовим фактором при виборі вікна, то профільна система REHAU GENEO - це ваш вибір! Вона ідеально підходить для пасивних будинків та добре утеплених будинків.

Де купити вікна REHAU GENEO?

Купуйте високоякісні вікна Рехау від німецького виробника за доступною ціною у Львові. Вартість буде залежати від розмірів, дизайну та обраної фурнітури. Покупка вікон Рехау варта уваги також тому, що вони мають привабливий та елегантний зовнішній вигляд. А головне - вони є надійними та високоякісними!