Віконна система Rehau Synego

Віконний профіль Rehau Synego – це інноваційна розробка, здатна подарувати вашій оселі тепло та спокій при будь-якій негоді за вікном. Палке літнє сонце та люті зимові морози залишатимуться за вікном, не впливаючи на комфортний мікроклімат в кімнаті. Вітер, сніг та дощі завжди будуть знаходитись по іншу сторону вікна, не втручаючись у ваш спокій. Щоб ваша оселя завжди була в затишку, компанія Rehau виготовила унікальну конструкцію з шириною 80 міліметрів, 6 камерами в створці та 7 камерами в рамі. Різниця між звичайними вікнами і Rehau Synego – величезна!

Кліматична карта України

Особливості вікон Rehau SYNEGO

Вікна SYNEGO з маркуванням EcoPuls містять понад 40% високоякісних перероблених матеріалів, які отримуються завдяки внутрішньому замкнутому циклу виробництва REHAU. Це означає, що кожного разу, коли ви насолоджуєтесь комфортом у своєму будинку, ви одночасно дбаєте про довкілля.
З вікнами SYNEGO ви отримуєте гарантовану економію на багато років вперед:
- Підтверджений випробуваннями коефіцієнт теплопровідності (Uw) для вікон SYNEGO MD (з додатковим середнім ущільненням) на 45% кращий у порівнянні зі стандартними вікнами.
- Вікна з профілю SYNEGO MD відповідають стандартам пасивного будинку відповідно до ift-Richtlinien.
Навіть у довгостроковій перспективі такі вікна відповідатимуть вимогам щодо енергоефективності і зберігатимуть цінність вашої нерухомості без додаткових витрат на амортизацію.

Переваги вікон REHAU SYNEGO

● Rehau значно зменшить ваші витрати на опалення завдяки надзвичайно високому рівню теплозбереження профілю Synego.
● Покращений показник звукоізоляції до 46 дБ.
● Третій контур ущільнення надає додатковий захист від пилу та вологості.
● Унікальна формула ПВХ-пластику зробила поверхню ще більш гладкою. І навіть після довгих років експлуатації вікна залишатимуться як нові.
● Завдяки великому вибору додаткових дизайнерських елементів ви можете створити унікальне вікно, яке підійде саме для вас.
Необхідно також звернути увагу на опцію третього контуру ущільнення для профільної системи REHAU SYNEGO. Третій контур ущільнення типу пелюстка значно підвищує практично всі характеристики вікна.
Звукоізоляція. Жвавий шум магістралі та різні зовнішні звуки більше не заважатимуть вашому спокою і сну. Вікна з профільною системою REHAU SYNEGO з третім контуром ущільнення найкращим чином захистять ваше житло від зайвих шумів.
Захист від пилу та вологості Вікна з такою профільною системою стануть відмінним рішенням для мешканців верхніх поверхів. Три контури ущільнення в профілі роблять вікно повністю герметичним, що запобігає проникненню пилу, вологості та сквозняків у приміщення.
Теплоізоляція. Герметичність вікна має прямий вплив на енергоефективність. З вікнами з профільною системою REHAU SYNEGO ви отримуєте максимальну енергоефективність, а, отже, більше тепла у вашому приміщенні.
REHAU SYNEGO з третім контуром ущільнення - це вибір, який забезпечує високу звукоізоляцію, захист від пилу та вологості і ефективну теплоізоляцію. Ваші вікна стануть надійними захисниками вашого житла.

Де купити вікна REHAU SYNEGO?

Купуйте високоякісні вікна Рехау від німецького виробника за доступною ціною у Львові. Вартість буде залежати від розмірів, дизайну та обраної фурнітури. Покупка вікон Рехау варта уваги також тому, що вони мають привабливий та елегантний зовнішній вигляд. А головне - вони є надійними та високоякісними!